Spotkanie „Meet IT”
w Krakowie

Dnia 31 marca 2016 r. nasza Kancelaria wzięła udział w spotkaniu „Meet IT” w Starej Zajezdni w Krakowie, które odbywało się pod tytułem przewodnim „(Bez)cenne bezpieczeństwo w IT”.

Czym jest „Meet IT”? Meet IT to cykliczne spotkania zainicjowane przez Grupę 3S. To spotkania osób na co dzień zajmujących się IT, profesjonalistów i menadżerów, jak równie i sympatyków tej branży reprezentujących przedsiębiorców, organizacje czy administrację, którzy dzielą się w trakcie wystąpień i indywidualnych rozmów swoją wiedzą, doświadczeniem i problemami.

Kancelaria od początku swojego istnienia zajmuje się szeroko rozumianą branżą IT. Branża IT z prawnego punktu widzenia to nie tylko umowy wdrożeniowe, licencyjne czy serwisowe, ale również, a może i przede wszystkim branża, w której niejednokrotnie spotykamy się z tajemnicą przedsiębiorstwa.  Czy i jak ją chronić, przedsiębiorcy bardzo często zastanawiają się dopiero w sytuacji jej nieuprawnionego wykorzystania, skutkującego wystąpieniem szkody.

Kancelaria wspiera swoich klientów z branży IT nie tylko na etapach tworzenia umów związanych z ich podstawową działalnością, ale również doradza, jak chronić tajemnicę przedsiębiorstwa oraz opracowuje i pomaga wdrożyć stosowne procedury bezpieczeństwa. Dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

Prawnik naszej Kancelarii, Pani Kinga Koczara razem z Panem Tomaszem Kozłowskim – pracownikiem partnera biznesowego Kancelarii, spółki Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie – przeprowadziła dyskusję ekspertów na temat „Prawne bezpieczeństwo danych biznesowych, a systemy ERP”. Zarówno temat, jak i forma prezentacji przypadła słuchaczom do gustu, a Pani Kinga Koczara zapisała się w historii spotkań „Meet IT” jako pierwsza kobieta prelegent.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

 

 

Więcej aktualności