Spotkanie „Meet IT” we Wrocławiu

21 kwietnia 2016 r. Wrocław – to data i miejsce już drugiego spotkania organizowanego w ramach „Meet IT”, w którym nasza Kancelaria wraz z partnerem biznesowym, spółką Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie miała przyjemność wziąć czynny udział.

Pani Kinga Koczara razem z Panem Tomaszem Kozłowskim, pracownikiem spółki Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, tak jak na poprzednim spotkaniu „Meet IT”, przeprowadziła dyskusję ekspertów na temat „Prawne bezpieczeństwo danych biznesowych, a systemy ERP”. Więcej o poprzednim spotkaniu organizowanym w Krakowie tutaj.

Słuchacze wrocławskiego „Meet IT” byli zainteresowani nie tylko tematyką debaty ekspertów, ale również sygnalizowanym w wystąpieniu, jakże aktualnym tematem ochrony danych osobowych. Pytania kierowane do Pani Kingi Koczary uświadomiły nam, że nie tylko tajemnica przedsiębiorstwa, ale i temat ochrony danych osobowych są dla przedsiębiorców coraz istotniejsze.

Ogromnie cieszy nas, że świadomość prawna przedsiębiorców staje się coraz większa i że możemy, w jakiejś części, przyczyniać się do jej budowania.

Poniżej załączamy krótką fotorelację z wydarzenia.

 

Więcej aktualności