O nas

s1_03Kancelaria Prawna została założona w 2001 r. przez radcę prawnego Jakuba Cebulę. W 2015 r. prawnikiem zarządzającym w Kancelarii został również radca prawny dr Jakub Kabza. Od 2021 r. Kancelaria posługuje się marką JCJK Kancelaria Prawna.

Od początku swojego istnienia Kancelaria koncentruje się na obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym głównie działających w branży IT, e-commerce oraz w sektorze ochrony zdrowia. Klientami Kancelarii jest ponad 100 podmiotów, w tym  średniej i dużej wielkości, prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki na terenie całego kraju.

Wspieramy przedsiębiorców zarówno w bieżącej działalności, jak również przy dużych procesach inwestycyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi prawne oraz przygotowujemy rozwiązania indywidualnie dla każdego klienta, mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności działania naszych Klientów w obrocie gospodarczym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców w typowych obszarach ich aktywności. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania pojawiające się w związku z rozwojem biznesu, co obejmuje w szczególności projekty z branży IT, w tym e-commerce.

Zespół Kancelarii tworzy grono prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę prawną oraz wysoką jakość świadczonych usług.