Nasz zespół

Dane kontaktowe

e-mail:

telefon: 533 051 970


Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła z wyróżnieniem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Krakowskich kancelariach specjalizujących się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, międzynarodowego, administracyjnego, jak również świadczących usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Posiada certyfikaty potwierdzające kompetencje Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz w zakresie stosowania przepisów RODO i zarządzania systemem ochrony danych osobowych. Odbyła staż w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie, który zakończyła z wynikiem celującym.

Przez ponad trzy lata była wiceprezesem Stowarzyszenia All In UJ przy Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Koordynatorką filaru Kultura. Współpracowała z wieloma instytucjami kulturalnymi i społecznymi, w ramach których zrealizowała wiele projektów edukacyjnych, społecznych i kulturalnych, tworząc przy tym autorskie wydarzenia, niejednokrotnie doceniane przez najwyższe władze Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i ormiańskim.

Specjalizacja:

  • prawo cywilne
  • prawo medyczne
  • prawo gospodarcze
  • prawo ochrony danych osobowych, w tym RODO